Całodobowy, prywatny ośrodek terapeutyczny jako alternatywa dla szpitala
Aktualności
2014-05-05

Turnus terapeutyczny

Zakończyliśmy rekrutację na ostatni turnus terapeutyczny. Osoby zainteresowane terapią zapraszamy na indywidualne spotkania z terapeutą!
więcej
2014-05-01

Konsultacja z psychologiem lub dietetykiem przez Skype!

Nie możesz przyjechać na konsultację do Poznania? Sprawdź naszą ofertę konsultacji przez Skype!
więcej
2014-04-16

Dni Otwarte!

Zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po pomoc? Chciałabyś/chciałbyś poznać nasz ośrodek? Obawiasz się kosztów pierwszej konsultacji? Oferujemy możliwość darmowej, pierwszej konsultacji! Kliknij, by dowiedzieć się więcej...
więcej
2014-04-09

Grupa wsparcia dla rodziców

W miesiącu maju rozpoczynamy cykl spotkań dla rodziców osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.
więcej
2013-10-13

Warsztaty

Zapraszamy na cykl warsztatów poświęconych zaburzeniom odżywiania, które będą odbywały się w naszej siedzibie. Więcej informacji w zakładce Warsztaty. Wystawiamy zaświadczenia o ich odbyciu!
więcej
2013-09-23

4 tygodniowe turnusy

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych pacjentów, dla których dylematem jest porzucenie pracy bądź odbycie terapii - wprowadzamy formę terapii krótkoterminowej, 4 tygodniowej.
więcej
2013-09-10

Praktyki studenckie

Wraz z nowym rokiem akademickim mamy wolne miejsca dla kolejnych osób chcących nabyć praktyki zawodowej w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania. Równocześnie informujemy, iż praktykanci nie są samodzielnymi opiekunami ani nie prowadzą terapii a uczą się przy już pracujących opiekunach i psychologach.
więcej
Polecamy
Ziolkowska-2
Mroczkowska
Nasi Partnerzy