Centrum terapii i informacji
Jak myślą, czują i postrzegają świat? O sposobie funkcjonowania kobiet i dziewcząt z anoreksją i bulimią. Zrozumienie i dialog.

Prowadząca - mgr Magdalena Lange-Rachwał - absolwentka psychologii, specjalności klinicznej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz filologii polskiej o specjalności teatrologicznej i nauczycielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada wiedzę z zakresu logopedii, zdobytą w Podyplomowym Studium Logopedycznym UW. Interesuje się psychologią rozwojową dzieci i młodzieży.


Cel: uświadomienie uczestnikom jak funkcjonują osoby chore na anoreksję i bulimię.


1. Wizja siebie:a) wizja siebie a wizja innychb) spojrzenie na własne ciałoc) stosunek do kobiecości i seksualnościd) dążenie do perfekcji2. Wizja świataa) zawężenie postrzeganiab) ograniczenie zainteresowańc) stosunki towarzyskied) stosunki w rodziniee) pragnienia i radościf) wizja siebie w świecie


3. Jak podjąć dialog?Sposób patrzenia na osoby chore z ich punktu widzenia oraz z zewnątrz dzięki wykorzystaniu tekstów prezentujących różną perspektywę narracyjną.


Zajęcia mają charakter warsztatowy: oparte o pracę z tekstami i materiałami filmowymiCzas trwania: 3 hCena: 120 zł


ZAPISY: http://www.uczestnicy.pl/event/jak-mysla-czuja-i-postrzegaja-swiat-o-sposobie-funkcjonowania-kobiet-i-dziewczat-z-anoreksja-i-bulimia-zrozumienie-i-dialog

Nasi Partnerzy