Centrum terapii i informacji
Opinie dotyczące naszych warsztatów

"Szczególnie polecam studentom Dietetyki jak i innym, odbycie tego typu szkoleń przygotowuje na współpracę z potencjalnym klientem, ukazuje współczesne problemy dzieci, młodzieży a także dorosłych dotyczące zaburzeń odżywiania i pozwala na zrozumienie ich toku myślenia co w konsekwencji pozwana na pomoc tym osobom. Jestem jak najbardziej zadowolona z dostarczonych treści. Myślę, że w przyszłości skorzystam z wiedzy jaką otrzymałam na tychże warsztatach".

 

"Chciałabym bardzo podziękować za interesujące szkolenie – umie Pani zaciekawić tematem – czuć, że jest Pani bliski".

 

"Szkolenie bardzo przydatne i poprowadzone w interesujący sposób.Mogłabym jeszcze słuchać i sluchać..."

 

"Rewelacyjne szkolenie, merytoryczna, bardzo ciekawe. Polecam!"

 

"Każdą tematykę przedstawić można albo w sposób schematyczny, ogólnikowy, albo też frapujący i odkrywczy, który wzbudzi ciekawość poznawczą słuchacza. Problematyką kompulsywnego objadania się interesowałam się od dawna, a dzięki szkoleniu stała się dla mnie jeszcze bardziej fascynująca. Ogromnie dziękuję za podzielenie się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym, świetne przygotowanie merytoryczne i przywołanie licznych przykładów z życia, dzięki którym prelekcja zapadnie w pamięć na dłużej. Były to po prostu jedne z tych warsztatów, podczas których zupełnie nie odczuwa się upływającego czasu".


"Warsztaty w małej grupie, bardzo miłej atmosferze, poprowadzone przez Panią z ogromną wiedzą, którą chętnie dzieli się z innymi. Dużo przykładów z życia wziętych. Polecam serdecznie".

 

"Zdecydowanie polecam warsztaty. Wiedza przekazana w przystępny sposób, ciekawie, wyczerpująco".

 

"To było doskonałe szkolenie. Każda minuta tego czterogodzinnego spotkania była wysycona wiedzą praktyczną oraz przykładami z codziennej pracy z klientem. Dowiedziałam się bardzo dużo nowych informacji oraz poznałam sposoby radzenia sobie z trudnymi i roszczeniowymi klientami. Polecam! :)".

 

"Bardzo merytoryczny warsztat. Polecam każdemu, kto interesuje się tematem żywienia, nie tylko zawodowo".

 

"Szczerze polecam szkolenie o kompulsywnym objadaniu się. Przyjemna atmosfera, prowadząca (Pani Anna Szostak) o bardo dużej wiedzy, ale przekazująca ją w sposób przystępny. Teoria poparta przykładami spotkanymi w praktyce. Zdobyte informacje teoretyczne i otrzymane praktyczne narzędzie na pewno wykorzystam w codziennej pracy. Dziękuję i zachęcam wszystkich zainteresowanych do udziału;)".
 

"Bardzo miła atmosfera! Szkolenie, w którym brałam udział było bardzo przydatne i zawierało dużo konkretnych wskazówek do pracy. Wreszcie widać jak teoria przeradza się w praktykę :)".

 

"Jestem bardzo zadowolona! Świetna prowadząca z ogromnym doświadczeniem, która chce dzielić się swoją wiedzą. Gorąco polecam i czekam na kolejne szkolenia!".

 

"Szczerze polecam warsztat Pani Ani Szostak na temat pracy z klientem z anoreksją lub bulimią. Prowadząca ma dużą wiedzę na temat zaburzeń odżywiania i potrafi się nią dzielić w sposób bardzo przystępny. Na warsztacie było to czego oczekiwałam – dużo przykładów z codziennej pracy Pani Ani".

 

"Wiedza nie jest tajemnicą, można ją doczytać, zdobyć na studniach. Jednak przekazywanie wiedzy i szczera chęć dzielenia się swoim doświadczeniem to umiejętność, którą nie każdy posiada. Warsztat "Zaburzenia jedzenia u dzieci" po raz kolejny utwierdził mnie w przekonaniu jak wiele jeszcze jest do zrobienia. Zarówno z zakresu prawidłowej diagnostyki zaburzeń u dzieci jak również odpowiedniego postępowania. Polecam warsztat, osobom które na co dzień pracują z dziećmi. Nie tylko specjalistom z zakresu żywienia ale również pedagogom nauczania początkowego, wychowawcom przedszkolnym.

Zrozumienie możliwych przyczyn występowania zaburzeń u dzieci pozwoli na dobrą współpracę z opiekunami dzieci i planowanie skutecznych metod w zmianie nawyków.

Agnieszka Danielewicz"

 

"Polecam szkolenie- duża wartość merytoryczna oraz charyzma osoby prowadzącej powodują, że treści wysoko merytoryczne są przyswajalne i zapamiętywalne"

 
 
"Polecam szkolenia z panią Anną Szostak jest to osoba która posiada ogrąmną wiedzę".
 
 
"Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania. Dowiedziałam się wiele przydatnych rzeczy które będę mogła wykorzystać w praktyce w przyszłości".
 
"Ciekawe i praktyczne szkolenie, które zwiększyło moją świadomość problemu tzw. "niejadków".
 
"Zastrzyk wiedzy, przyjemna atmosfera i kompetentna prowadząca dzieląca się swoim doświadczeniem zdobytym w pracy".
 
"Szkolenie prowadzone bardzo rzetelnie. Wiedza prowadzącej poparta doświadczeniem. Widać było że Pani lubi to co robi. Wszystko przekazywała z wielkim zaangażowaniem :)"
 
"Szkolenie przydatne; poszerzające wiedzę teoretyczną i praktyczną. Polecam".
Nasi Partnerzy