Centrum terapii i informacji
Nowy rok, nowe życie!

Jako fundacja CTZO zajmujemy się pomocą w kilku obszarach:

 

KONSULTACJE

To na nich nazywiemy Twój problem i ustalamy jego skalę oraz plan działania. Przyjmujemy w każdą środę popołudniu (możliwy także indywidualny termin z jednym z naszych terapeutów) . Aby z niej skorzystać zadzwoń pod numer 509 964 548 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00).

 

TERAPIA INDYWIDUALNA I RODZINNA

Nasza kadra posiada doświadczenie i wiedzę, jak pracować z osobami ze zdiagnozowanymi zaburzeniami jedzenia na tle psychicznym a także udziela wsparcia osobom, które bezskutecznie stosują liczne diety i ćwiczenia próbując zmodyfikować swoją sylwetkę.

 

DIETETYK

Dietę dobieramy indywidualnie do zgłaszanych potrzeb oraz stanu zdrowia. Dodatkowo wykonujemy dokładne pomiary ciała dzięki czemu raz na zawsze ustalamy, ile posiadasz w dniu rozpoczęcia pracy tkanki mięśniowej, tłuszczowej oraz jaki jest procentowy udział masy kości i wody w Twoim ciele.

 

SZKOLENIA

Przez cały czas naszej działalności organizujemy szkolenia zwiększające kompetencje specjalistów chcących pracować z osobami z zaburzeniami jedzenia! Coraz częściej pojawiają się one w opisach znajdujących się na ich stronach i w biogramach.

 

WARSZTATY DLA SZKÓŁ I OŚRODKÓW

Pojawiamy się także w placówkach mogących mieć kontakt z osobami z zaburzeniami jedzenia. Przekazujemy swoją wiedzę pedagogom, rodzicom oraz uczniom i studentom.

 

KONFERENCJE

Szukajcie nas również na konferencjach psychodietetycznych odbywających się w całej Polsce, oraz na wydarzeniach takich jak Strefa Rodzica SWPS!

Nasi Partnerzy